נ.ז אולטרה
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7106680

אחזקת מבנים

נ.ז אולטרה בע"מ היא חברת ניקיון משרדים ואחזקת מבנים המספקת ללקוחותיה שירותים של אחזקת מבנים יסודיים ומעמיקים הכוללים בין היתר גם שירותי ניהול מבנים וניקיון.
 
בין היתר אנחנו מציעים שירותים של גביית כספים ושירותי אחזקת מבנים אשר כוללת בתוכה שימור ותחזוק של כל המערכות הטכנולוגיות של המבנה כולל ניהול טיפול השגחה ומעקב על בניין או המבנה המסחרי.

מארז שירותי ניהול ואחזקת מבנים הכולל בתוכו: 

  • ניקיון מבנים - השירות הראשון הוא כמובן ניקיון שוטף. חברת אחזקת מבנים אחראית לניקיון של הלובי, חדרי המדרגות, ריקון פחים, השקיית עציצים וכן הלאה. ישנו גם ניקיון שיבוצע אחת לחצי שנה או מספר חודשים וכולל ניקיון חניונים, ניקוי חלונות בגובה, שירותי פוליש וניקוי שטיחים מקיר לקיר.

שירותי גינון סדירים והקמת גינה מאפס

שירותי אחזקה של בניינים משותפים, מגדלים כוללים גם נראות של הגינה ושבילי הגישה לבניין. יש חברות אחזקת מבנים המציעות שירותי גינון סטנדרטים, אך יש חברות המחזיקות מעצבי גינות וגננים מוכשרים שיוכלו להחיות גינה זנוחה ולהקים גינה בשטח קרקע מאפס.

פתרון תקלות ואחזקת מבנים

  • שירותי ניקיון וגינון קשורים לצד של הנראות של הבניין. במקביל לאחריות זו, חברת הניקיון והאחזקה אחראית גם על תיקונים שונים או דאגה לפתרון התקלה על ידי איתור בעל מקצוע מטעמה.

תחזוקה וטיפול שוטף במערכות המיזוג של הבניין

אם יש צורך, תיקונים או טיפול מונע במערכת המיזוג אויר של הבניין מגורים או המבנה המסחרי.

  • תחזוקה ושימור של כל מערכות החשמל של המבנה שנמצא תחת הפיקוח שלנו.
  • בקרה שירותי תיקונים של מעליות הבניין - אחריות מוחלטת על תפעול המעליות ובקרה של ההתנהלות השוטפת שלהם , אם יש צורך בתיקונים, החלפת חלקים - הכל מערך השירות במעליות הבניין נמצא בבעלותינו.

שמירה על מראה אסתטי ונקי של הבניין

לא רק מבפנים אלא דם מבחוץ - אנחנו דואגים שהבניין יראה נקי וצבוע מבחוץ ולכן נדאג לעבודות צבע תקופתיות שישמרו את המבנה בנוסף לעבודות שיפוץ תקופתיות או מקריות שצצות על פי הצורך.

ניהול כלכלי של הבניין - ניהול כספי, גבייה ובקרת תשלומים

סעיף זה רלוונטי לדיירים בבניין משותף ולא לבעלי עסק השוכרים שירותי חברת ניקיון ואחזקת מבנים. 

אחד הדברים המרגיזים בתפקיד של יושב ראש וועד בית הוא גביית תשלומי הוועד, כאשר חלק מהדיירים מסרבים לשלם או מעכבים את התשלומים בלי סיבה.

מעבר לחברת ניהול חיצונית מעביר אל החברה גם את ניהול גביית הכספים מכל דייר. עתה, לא מדובר עוד בדייר שבא לגבות כסף מדייר, אלא מחברה גדולה הגובה סכום כסף מדייר. השינוי במעמד הגובה גורם לכך שרוב האנשים משלמים ללא בעיה.

  • ניהול שירותי שמירה על הבניין - העסקת עובדי השמירה וניהולם.
  • אחזקה של מערכות חירום - בדיקה שוטפת ובקרה תקופתית על מערכות החירום של הבניין ביניהן מערכות כיבוי האש, הגנרטורים או מפוחי העשן בחניונים.

החברה אחראית לטפל בעצמה במקרים בהם דיירים מסרבים לשלם, וכן אחראית לבצע מעקב מלא אחר התשלומים, ולתת פירוט מבוקר היכן הושקע כל סכום.

לבחור חברת אחזקה נכון

תעשו לעצמכם טובה ותבחרו בשירותיה של חברה מובילה בתחום האחזקה לבניין שלכם. כך לא תצטרכו להיות מוטרדים יותר מהניקיון ושמירה על הסדר במבנה, וכמובן שתוכלו לחיות את החיים שלכם בסביבה הרבה יותר נעימה.

אם אתם מתלבטים באיזו חברה יהיה כדאי לכם לבחור בתחום, אז נמליץ לכם לבדוק את מידת הניסיון של החברות השונות בתחום ולהתרשם. זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם להחליט ופשוט לקבל החלטה שתהיה הרבה יותר טובה בשבילכם.

חברה בעלת ניסיון, וותק ומקצועיות

ככל שתבחרו לשתף פעולה עם חברה יותר מקצועית בתחום, כך טיב השירותים שתקבלו ישתפר. כך שבוודאי שלא יהיה כדאי לכם לוותר על האופציה להשוות בין החברות השונות בתחום וכל מה שהן מציעות. בכדי להפוך את הבחירה שלכם ליותר קלה, תוכלו אפילו להתייעץ עם החברות השונות ולשמוע על השירותים שהן מציעות. 

זה בוודאי יוכל לעשות לכם סדר בקבלת ההחלטות ולהפוך את הבחירה שלכם להרבה יותר טובה בשבילכם בסופו של דבר. כך שזה בוודאי משהו שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליו.

ניהול והתנהלות נכונה - הסוד לחברת אחזקה טובה

חשוב להדגיש כי התועלת העיקרית בשירותי אחזקת מבנים של חברה חיצונית אינה מגוון בעלי המקצוע העומדים לרשותכם בכל עת, אלא הניהול של כל מערך האחזקה בבניין והתזמון בין הגורמים השונים.

כך שבכל יום העובדים או הדיירים יגיעו למקום נקי שנעים לשהות בו ובעת של תקלה כל שתצטרכו זה להרים טלפון אחד לחברת האחזקה, והיא כבר תדאג לטפל בבעיה.

אחזקת מבנים ע"י קבלן ניקיון או חברת ניקיון מקצועית כוללת בעיקר את השירותים שצוינו לעיל, אך יכולה להרחיב את הקטגוריה ולכלול שירותים נוספים, כמו למשל אבטחה.

מה כוללים שירותי אחזקת מבנים?

אם אתם לא מודעים לגבי אופי הפעילות של חברות בתחום אחזקת מבנים, אז ניתן לומר בפשטות שהחברות הללו פועלות בתחום הניקיון, ייצוג הדיירים, שמירה על סדר במבנה ובעת הצורך שיפוץ אזורים שונים במבנה.

כמובן שאופי השירותים יכול להשתנות בהתאם לחברה האחזקה שבה תחליטו לבחור. ניהול מבנים על ידי חברה מקצועית זהו שירותי חשוב למדי שיוכל לעזור לכם בשמירה על הבניין במצב תקין בכל העת.

רק יהיה כדאי לכם לעשות את המאמץ על מנת לבחור בשירותיה של חברה מובילה שלא תאכזב אתכם ותוכל לענות על כל הציפיות שלכם בכל הנוגע להתנהלות שלכם במובן הזה.

שמירה, הגנה ואבטחה של הבניין במצב מעולה

אל תגיעו למצב שבו הבניין שלכם יהיה במצב רעוע ופשוט תפנו אל חברה בתחום האחזקה שתוכל לעשות את העבודה שלה על מנת לשמר את המבנה בצורה הטובה ביותר. אנו בטוחים שזה יוכל לשפר מהותית את ההרגשה שלכם בכל פעם שתהיו בבניין שלכם.

כאשר מדובר על שירותים של אחזקת מבנים, לכל חברה יש את אופן התמחור שלה, כך שאתם צריכים לחשוב היטב על השיקולים שלכם בפן הזה ולהבין איזו חברה מציעה לכם שילוב אופטימלי בין מחיר שיהיה משתלם לבין שירות שיהיה כמה שיותר מקצועי ולא יאכזב אתכם בסופו של דבר. כך שאתם רק צריכים לבחור נכון.

ככל שהחברת ניהול ואחזקה מציעה יותר שירותים ובמקביל דואגת לאיכות וטיב העבודה - כך החברה יותר מומלצת.